Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 25 чоловік

Новини

У педагогічній системі Сухомлинського В. О, особистість учня займає центральне місце: « Дитина – це індивід, з живими думками і почуттями, який не «вчиться на дорослого», а живе цікавим, своїм повноцінним життям. Кожна дитина – це цілий світ, світ, що не відкритий і не досліджений».
Сухомлинський запевняє, що учитель зобов’язаний доторкнутися до душі кожного учня, допомогти йому розкрити свої можливості.
Саме тому учні 1 класу разом з вчителем Теслюк М.П. взяли участь в реалізації регіонального інноваційного освітнього проєкту «Методична система В. О. Сухомлинського в Новій українській школі» працюючи над проєктом «Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського в роботі НУШ: «Пізнаємо світ розумом і серцем»».
Наскрізною лінією проєкту йде поєднання уроків та виховних заходів з творами В.Сухомлинського.
Протягом навчального року вихованці ознайомлювалися з казками та оповіданнями педагога і разом з вчителем та батьками запроваджували їх у практику.
В.О. Сухомлинський писав: «Коли школа, громада, батьки виступають в єдності, це вчить дітей мудрості, гармонії, вимогливості».

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, Ткачук Надією Миколаївною та Синюком Миколою Васильовичем 24 квітня у Довгошиївському ліцеї був проведений День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
В рамках Дня цивільного захисту відбулася урочиста лінійка, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту. На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.
Здобувачі освіти переглянули повчальні фільми «Надзвичайні ситуації», «Поводження з вибухонебезпечними предметами», «Правила поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру»., виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри, а також мали змогу переглянути виставку навчальних макетів протипіхотних та протитанкових мін, наступальних та оборонних гранат.
Також, був запрошений працівник екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Рівненської обласної ради, інструктор європейської ради реанімації Микола Коїш., який продемонстрував надання першої медичної допомоги.
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Земля прекрасна, вона для тебе:
І сонце ясне, і синє небо.
Птахи і звірі, моря і ріки.
Нехай же буде вона навіки!
22 квітня відзначається Всесвітній день Землі, найбільше міжнародне екологічне свято, свято чистої Води, Землі і Повітря .
День Землі – це особисте свято нашої планети, тому щасливою у цей день має бути саме вона, а зробити її щасливою можемо тільки ми – люди.
Учні початкової школи разом зі своїми вчителями також долучилися до святкування Всесвітнього дня Землі. Напередодні свята були проведені екскурсії «Краєвиди мого села» та акція «Земля – наш спільний дім».
У кожному класі пройшов урок до дня Землі. Вихованці переглянули пізнавальні відеоролики « Краси планети не зіпсуй – вона одна у тебе!», створювали аплікації та екологічні знаки «Буду я природі вірним другом!», малювали малюнки «Чисте довкілля – чисте сумління», розгадували ребуси, кросворди та танцювали разом з героями руханки «Мандрую по Землі»
А ще учні початкових класів презентували міні-проєкт «Віночок добрих справ для матінки – Землі».
Проведені заходи зацікавили дітей, сприяли поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.
Збережемо нашу планету для себе і прийдешніх поколінь !
БЕРЕЖІТЬ ПЛАНЕТУ !

Для зарахування до першого класу за місцем фактичного проживання потрібні наступні документи:
• свідоцтво про народження дитини;
• заява про зарахування одного з батьків або інших законних представників дитини;
• паспорт або інший документ, який засвідчує особу заявника;
• оригінал медичної довідки з картою профілактичних щеплень за формою

Педагогічна рада ( 25 Березня 2024 року)
Порядок денний:
1. Про вибір профільних предметів у 10 класі на 2024-2025 н.р. (Лук’янчук І.П.).
2. Про стан національно-патріотичного виховання у закладі. (Шило І.А.).
3. Про затвердження модельних навчальних програм для 7 класу класу НУШ на 2024-2025 н.р... (Лук’янчук І.П.).
4. Про результати самооцінювання закладу освіти за напрямом «Освітнє середовище». (Лук’янчук І.П.).
5. Про результати педагогічної практики Трофимчук Х.М. (Теслюк М.П.).
6. Про вибір підручників для учнів 11 класу. (Лук’янчук І.П.).

Рішення атестаційної комісії І рівня Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області від 25.03.2024 року протокол №3:

1. Встановити тарифний розряд «11 тарифний розряд»:
- Пархомею Олегу Анатолійовичу, асистенту вчителя Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області.
2. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:
- Корнійчук Оксані Володимирівні, вихователю структурного підрозділу Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області.
3. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».
- Атаманюк Наталії Анатоліївні, вчителю початкових класів Пітушківської філії Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області.
4. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»
- Збирун Ігорю Миколайовичу, вчителю німецької мови Посниківської філії Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області;
5. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
Ожук Тетяні Петрівні, вчителю історії Пітушківської філії Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області.
5. Відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель»:
- Бережному Анатолію Сергійовичу, вчителю географії Пітушківської філії Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області;
- Синюк Світлані Федорівні, вчителю біології Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області;
6. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший учитель»:
- Теслюк Ірині Миколаївні, вчителю початкових класів Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області;
- Черв’яку Василю Володимировичу, вчителю української мови та літератури Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області;
- Козак Олександру Петровичу, вчителю початкових класів Посниківської філії Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області;

7. Відповідає займаній посаді:
- Братасюк Наталії Омелянівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області;

8. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «методист»:
- Лук’янчук Інні Петрівні, вчителю зарубіжної літератури Довгошиївського ліцею Млинівської селищної ради Дубенського району Рівненської області;

Згідно річного плану роботи закладу та з метою підвищення рівня методичної підготовки вчителів був проведений місячник методичної роботи з роботи з 19.02 по 25.03. 2024 року.
Протягом якого було проведено:
- «Методична кав’ярня» Ознайомлення педагогічних працівників з планом проведення місячника методичної роботи .Ткачук Н.М.
- Інструктивно-методична нарада. Адміністрація закладу.
- Презентація «Штучний інтелект» та ознайомлення із сайтами
https://naurok.com.ua/chat/ та https://gamma.app/docs/-qqz3fqndh7xe46h?mode=doc. Ткачук Н.М.
- Педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю». Теслюк І.М.
- Шевченківські дні. Шкільний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» 1-11 класи. Черв’як В.В. Чикеренда Л.П.
- Вибір модельних навчальних програм та вибір підручників для 7 класу. Лук’янчук І.П.
- Виступ «Діяльнісний підхід як наскрізний в початковій та базовій школі НУШ.». Братасюк Н.О.
- Виступ "Педагогічні читання «Педагогіка Марії Монтесорі» . Корнійчук О.В.
- Відкритий урок молодого учителя «Нова генерація». 3 клас. Ганіч І.Є.
- Панорама уроків учителів, які атестуються. (Вчителі Теслюк І.М. Черв’як В.В. Синюк С.Ф..Корнійчук О.В..)
- Круглий стіл «Професійний стандарт вчителя». Ткачук Н.М.
- Виховний захід «Мова, то серце народу». Чикеренда Л.П.
- Педагогічна рада. Педагогічний колектив.
- Засідання атестаційної комісії. Ткачук В.В.).
- Самооцінювання у закладі (Лук’янчук І.П. ).
- Самоосвітня діяльність вчителів.
- Індивідуальні консультації з вчителями; (Адміністрація).
- Тематичні години спілкування. (класні керівники).
- Консультація щодо проведення мультимедійного тестування у 2024 році.(Лук’янчук І.П.).