Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Участь учнівського та педагогічного колективів у мистецьких конкурсах.

Date: 19 травня 2023 о 13:19

Участь учнівського та педагогічного колективів у мистецьких конкурсах.
Вже стало гарною традицією у закладі розкривати свої таланти у багатожанрових міжнародних та всеукраїнських конкурсах та фестивалях. Свої вокальні та художні здібності захотіли випробувати учні та вчителі нашого закладу. Стартували у цій естафеті, а саме у Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «COLDEN AUTUMN 2022» (Проект Україна – Франція),сестрички Маргарита та Христина Кузьміч. Журі оцінило художню творчість наших вихованок дипломами II ступеню та кубками фестивалю.
Естафету перейняли колектив «Дзвіночки», учні 5-8 класів на чолі з Теслюк Марією Петрівною та Чикерендою Любов Петрівною та взяли участь у багатожанровому фестивалі від СмайлФесту – дистанційному онлайн-конкурс «КОЛЯДОЧКА». Учасники конкурсу нагороджені дипломом та кубком фестивалю.
Саме у допомозі розвитку художнього таланту став ІІ Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв «Різдвяна Україна». В якому прийняла участь учениця 5 класу Тур Маргарита в номінації «Образотворче мистецтво» маємо І місце.
Також у даному конкурсі з колядкою - піснею «Відчинилося життя» взяв участь дует у складі Ткачук Тетяни Степанівни та Теслюк Марії Петрівни і педагогічний колектив «Мальви» з піснею - побажанням «Миру, добра, любові». Також мають призові ІІ місця.
Незмогла оминути осторонь участі у ІII Міжнародму двотуровому Фестивалі Мистецтв «Лютий Фест» та у Міжнародному Благодійному двотуровому конкурсі мистецтв POLSKA GWIAZDA 2023 наша учениця 5 класу, вихованка художньої школи, Черв’як Софія, та виборола перші місця, нагороджена кубком та дипломами.
Учениця 10 класу Трофимчук Катерина взяла участь в обласному конкурсі шкільних малюнків з нагоди 105 річниці Товариства Червоного Хреста України. Також, учні 4-10 класів бзяли участь в конкурсі малюнків про ліс, від ТОВ «Дубава».

Comments:
Only authorized users can leave comments.