Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 25 common:people_all_forms

6 клас: Найввічливіший день у році – 11 січня. Цього дня відмічається всесвітній день “дякуюі”.

Date: 17 січня 2020 о 12:08, Refreshed 17 січня 2020 о 12:29
198 views

16 січня учні 6 класу Посниківської філії відзначили всесвітній день “дякуюі” який був у суботу 11 січня.
Ми чудово розуміємо значення гарних манер, їх необхідність у повсякденному житті, але найчастіше ми висловлюємо подяку ніби мимохідь, не замислюючись про її значення.
А між тим слова подяки мають дивовижні властивості, але вимовляти їх не можна, коли людина знаходиться у роздратованому стані.
Ми кожного дня говоримо один одному „дякую”, тому важливо пам’ятати, що справжня вдячність – це лише та, що йде від чистого серця.

«Міжнародний день "дякую"»

Свято «Міжнародний день "дякую"» у 2020 році відзначається 11 січня, в суботу. Саме в цей день у світі відзначається Всесвітній День «Дякую». А якщо українською, то День Подяки, приблизно так можна перекласти з англійської вираз Thank You Day. Не є офіційним вихідним. Міжнародний День дякую: історія та традиції Світле свято було ініційоване з подачі міжнародних миротворчих спільнот. Слова вдячності, сказані з добрими намірами, володіють потужною енергетикою і здатні матеріалізуватися в хороше самопочуття, знімають депресивні почуття і змушують знову і знову робити гарні вчинки. Вперше жест подяки офіційно згадувався в 1586 р. у французькому словнику. У XVI столітті, в праслов'янській мові з'явився аналог словосполучення: диякон Авакум, замість прийнятого «дякую» ввів побажання «дай Бог». Згідно етимології, слово несе в собі народження знак, символ удачі, зв'язок чоловічої та жіночої сутності, тандем землі і неба. Вимовлене з щирою інтонацією слово активує закладений в неї зміст і дарує сильну частку позитиву та добра. Вимовляючи «дякую», ви дякуєте саму Долю, Бога, пронизуючи не тільки того, до кого слова звернені, але і свою власну ауру. Психологи вважають, що слова вдячності – це знаки уваги, вони є усними «погладжуваннями» і здатні зігріти своєю теплотою. Найсвітліше свято в році насичене світлом, теплом, відкритістю і щирістю побажань. Щодня кожен житель планети Земля вимовляє десятки раз слова подяки. Але в знаменний день, символ свята звучить особливо часто. Скористайтеся приводом і подякуйте батькам, друзям, членам сім'ї просто так, за те, що вони є, люблять і цінують вас. Не обмежуйте побажання тільки знаменною датою.

Привітання на всесвітній День дякую

У слові «дякую» величезна сила

І оживає вода від нього,

Пораненій птиці воно дає крила,

І з землі проростає паросток.

Будь у цей день вдячний ти світу,

У свято «дякую» ти душу відкрий,

Розтопи лід, прибери в серці зиму,

Зникне в цей час розбрат!

Ми бажаємо тобі бути коханим,

Міцної сім'ї і успіхів у праці.

Ти говори всім частіше «дякую»

І будуть раді тобі на Землі!

Дякую скажи, не мовчи.

Адже це від серця ключі,

Дякую скажи, не груби,

І весь світ стане добрішим.

Дякую слово говори,

В світі стане більше любові,

Більше в світі стане добра,

Слову дякую "УРА!"

З дитинства нас вчили говорити «дякую»,

З дитинства привчали нам любов до добра,

У слові цьому маленькому, величезна сила,

Слово це тепле подібне чаклунству.

Сьогодні день «дякую» відзначаємо,

Всіх щиро, душевно вітаю,

Якщо подяка звучить завжди, скрізь,

Значить мир і процвітання букет на Землі.

Привітання на День дякую

Вітаю з Міжнародним днем «дякую» і від душі бажаю завжди бути щасливою людиною і мати можливість говорити долі «дякую» за улюблених і люблячих людей поруч, за радість і успіх кожного дня. Бажаю отримувати щирі слова подяки за всі свої добрі вчинки та справи, бажаю ні дня без теплого й привітного «дякую». Успіхів та всіх благ!

У цей день хочу подякувати всім вам, за добрі справи, добрі слова і вчинки, віру в завтрашній день, щирість, людяність і доброту.

У Міжнародний день «дякую» бажаю всім не скупитися своєю ввічливістю і вдячністю, не забувати про просте і важливе «дякую», бути уважними один до одного, намагатися допомогти словом і ділом! Цінуйте людей, які щирі з вами!

Comments:
Only authorized users can leave comments.